menu
Vyhlídka Averøy - Møre og Romsdal Vyhlídka Averøy - Møre og Romsdal Vyhlídka Averøy - Møre og Romsdal
Ověřeno VyhlídkaPříroda
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

Méně než 1 hodina

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

Dedikované parkoviště

Občerstvení

Bez občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Možné létat s dronem

Vyhlídka a odpočívárna Averøy není zatím vůbec populární a jsme je našli náhodou cestou z Atlantic Ocean Road směrem na Kristiansund.  I proto zde můžete očekávat mnohem méně lidí, co někdy padne skutečně vhod. Místo je opravdu úchvatné a nabízí možnost vychutnat si krásy drsné a neobjevené norské přírody.

K dispozici zde máte čtyři velká místa na piknik s lavičkami, stoly a odpadkovými koši. Nedávno byla zřízena nová krátká turistická trasa, kde můžete prozkoumat pobřeží oblasti Averøy s výhledy na oceán či sousední ostrůvky. Doporučujeme také rozložit židle a vychutnat si západ slunce.

Pokud budete mít cestou okolo a chcete si odpočinout a zažít něco jiného, určitě se zastavte.

Mapa a okolí

Tipy na parkování

Parkování Averøy

Typ

Oficiální parkoviště

Placené

Ne

Parkování přes noc

Dovoleno

Omezení

Ne

Krásne parkoviště přímo na vyhlídce Averøy. Parkoviště je vhodné pro všechny typy automobilů i obytných vozů. Najdete zde dostatek místa pro 10 obytných vozů, záleží ovšem na způsobu parkování. Místo obvykle není přeplněné, panuje zde klid a krásné okolí. K dispozici je vybavení pro piknik a možnost podniknout procházky v okolí. Ačkoli zde není žádný servis, parkoviště nabízí ideální podmínky pro kempování v přírodě.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

PamátkaVyhlídkaZajímavé místo

Atlantic ocean road

Møre og Romsdal

JezeroPříroda

Oldevatnet

Stryn, Vestland

VyhlídkaZajímavé místo

Bukkekjerka

Børra, Andøya

Vyhlídka Averøy () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.