Instagram menu

O projektu

Na TRVL.cz najdete tipy na vyhlídky, zajímavé památky či přírodní skvosty. Vše detailně popsané, s naším hodnocením a původními fotografiemi.

Přečíst více

Náš příběh

TRVL.cz slouží zejména jako inspirace, pro krátké výlety na jedno víkendové odpoledne s jedním jasným cílem, i pro celodenní i několikadenní výlety s pobytem. Naším cílem je mít v Česku největší databázi zajímavých míst, která bude nejen bohatá co se počtu míst týče, ale i dostupných informací, tipů po okolí či fotografií. Proto je každé místo na TRVL.cz připraveno s péčí, na základě našich reálných zkušeností - jednoduše zde nenajdete žádné místo, které bychom nenavštívili.

Kromě mapy míst pro vás píšeme také články na blog, kde se snažíme více popisovat delší výlety, připravovat tipy na zajímavé vybavení na cesty, ať už jde o fotovýbavu, oblečení či menší doplňky. Sem tam se na blogu také podíváme mimo hranice České republiky.

Slovo zakladatele

Projekt TRVL.cz začal vznikat začátkem roku 2020 (ještě před koronavirou pandemií), a to tak, že jsem si jednoho večera řekl, že by bylo fajn spojit mé zájmy a vytvořit něco, co mě bude bavit a bude bavit i ostatní cestovatele, fotografy - jednoduše kohokoli s podobnými zájmy. Zhruba 15 let se totiž věnuji designu, tvorbě webů, posledních pár let pak více focení, létání s dronem, točení videí, cestování (po Čechách i v zahraničí) a vždycky mě bavilo psát. Tak proč všechno tohle nespojit do jednoho projektu? A přesně takhle TRVL.cz vzniklo.

Plánů máme s projektem mnoho, budeme nejen rozšiřovat mapu míst a psát články, rádi bychom vytvořili i vlastní mobilní aplikaci, rozšířili obsah o další zajímavé informace - například kde se v okolí místa dobře najíst, napít, kde se případně ubytovat a co v okolí zažít. Možností je velmi mnoho.

Martin Prokop, zakladatel a tvůrce TRVL.cz

Kdo za TRVL.cz stojí?

Martin

Zakladatel a tvůrce projektu

@lilcoln

Valentina

Tvůrce obsahu

@valda_

Dustin

Psí cestovatel

Ne každý pes musí mít Instagram

Provozovatel webu

Martin Prokop
Komunardů 430/10, Praha 7, 170 00
IČO: 76 25 25 91
suitable.cz