menu

Cestovatelé

TRVL.cz jsou hlavně lidé. Komunita cestovatelů s touhu neustále objevovat nová a nová místa. Ať už jde o výlet pár kilometrů od domova nebo výstup na doutnající sopku na druhé straně planety.

Poznat cestovatele

Komunita cestovatelů

Představujeme nové cestovatelské tváře, dobrodruhy a vypravěče, o které se náš tým rozrostl, a kteří nově tvoří naší TRVL komunitu. Pomocí svých tipů, zážitků a fotografií tě budou provázet lokacemi po celé Evropě. Od oceánů, až na vrcholky hor. Každý ti nabídne svůj unikátní pohled na konkrétní cestovatelské spoty a ty si tak můžeš pohodlně vybrat ten, který ti sedí nejvíc.

Cestovatelé

Martin & Tina

Cestovatelé, které to primárně táhne na sever. Na jejich seznamu navštívených zemí proto nechybí celá Skandinávie, včetně kouzelného Islandu. Na svých cestách po celém světě preferují svižnější tempo, dobré jídlo a co nejvíce zážitků. V Čechách a obecně Evropě s nimi na cestách ťapká ještě border kolie Dustin.

Radka & Adam

Jsme vášniví cestovatelé, kteří objevují kouzla Evropy vlastnoručně upravenou dodávkou Marty. Díky práci na dálku kombinujeme dobrodružství s prací a na našich výpravách nás doprovází Arnold, náš odvážný stafford. Zbožňujeme jak čtyřkolové, tak i dvoukolové stroje - motorky a cestovní kola. Těšte se s námi na vanlife-ové dobrodružství a krásné výlety na kolech po Evropě.

Eva & Pavel

Digitální nomádi, dělníci reklamy, neunávní lovci východů i západů slunce a milovníci hor, lesů, oceánů i jeden druhého. Rádi naše cesty spojujeme s gastronomickým zážitkem a snažíme se navnímat místní krásy nejen očima, ale i lýtky, foťákem, dronem nebo chuťovými pohárky. Do všech míst se snažíme zakomponovat tipy a zajímavosti, ale také rady a osobní zkušenosti.