🇦🇹 Do Rakouska na prodloužený víkend? Objev krásná místa s naším itinerářem zdarma.

menu
Vyhlídka Å - Å, Moskenes Vyhlídka Å - Å, Moskenes Vyhlídka Å - Å, Moskenes
Ověřeno Vyhlídka
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

Méně než 1 hodina

Náročnost

Střední náročnost

Parkování

Dedikované parkoviště

Parkování Å • Více
Občerstvení

Bez občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Možné létat s dronem

Úžasná vyhlídka na samém kraji Lofot s výhledem na nekonečné moře a okolní skály. Na tomto místě naleznete klid a únik od turistů a zároveň tady pochopíte skutečnou krásu Lofot. Nečekejte žádné lavičky nebo vyhlídkové body. Jako samotná vyhlídka slouží okolní skály, po kterých se můžete procházet a fotit, co vám hrdlo ráčí. Vyhlídkových míst je víc a proto doporučujeme oblast trocha prozkoumat po vlastních.

Toto místo je skutečně kousek od městečka Å a můžete na něm také začít svou cestu/trek k další vyhlídce Ågvatnet.

Pokud máte sebou domácí mazlíčky, klidně je vezměte sebou. Také nečekejte strmé stoupání a náročnou cestu, určitě to zvládnete i v obyčejných teniskách.

Mapa a okolí

Tipy na parkování

Parkování Å

Å

Typ

Oficiální parkoviště

Placené

Ne

Parkování přes noc

Dovoleno

Omezení

Max 6 hodin

Tohle parkoviště je určeno pro návštěvníky městečka Å. V okolí je parkování náročnější, proto doporučujeme využít toto bezplatné parkoviště. Upozorňujeme na časové omezení parkování na 6 hodin. Pokud plánujete spát déle než 6 hodin, parkování přes noc není možné. Přesto mnoho obytných vozů po vyložení z nočního trajektu zde přes noc zůstává. Parkoviště nabízí dostatek prostoru, ale v hlavní sezóně může být i toto parkoviště plné, proto doporučujeme přijet raději brzy. Parkování je určeno pro osobní auta i obytné vozy (jako téměř v celých Lofotech). Do centra města to je 5 minut pěšky a na skály s nádherným výhledem ne více než 10 minut. K dispozici jsou veřejné toalety, jinak bez dalších služeb.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

PlážPříroda

Pláž Skagsanden

Flakstad, Nordland

VyhlídkaPříroda

Vyhlídka Høllesli

Lysefjord, Forsand

MěstoPřírodaZajímavé místo

Nusfjord

Flakstad, Nordland

Vyhlídka Å () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.