menu
Svandalsfossen - Sauda, Rogaland Svandalsfossen - Sauda, Rogaland Svandalsfossen - Sauda, Rogaland
Ověřeno VodopádPříroda
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

Méně než 1 hodina

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

Dedikované parkoviště

Občerstvení

Bez občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Nevhodné pro psy

Dron

Nespecifikováno

Svandalsfossen je impozantní vodopád v Norsku, který se nachází v oblasti Ryfylke nedaleko malebné scénické trasy Ryfylkevegen. Jeho mocné vodní masy padají z výšky téměř 180 metrů a nabízejí působivý přírodní zážitek.

V blízkosti vodopádu byla vybudována vyhlídková plošina a řada schodišť, která návštěvníkům umožňuje prozkoumat různé úrovně vodopádu a obdivovat jeho krásu z různých úhlů. Během letních měsíců, kdy je vodní tok nejsilnější, se můžete těšit na opravdu dechberoucí podívanou. Nezapomeňte si něco na sebe a pevnou obuv.

Vodopád Svandalsfossen je také oblíbeným místem pro fotografy díky své jedinečné kráse a dramatické scenérii. V blízkosti najdete parkoviště pro snadný přístup k vodopádu. Parkovat můžete s osobním automobilem i s karavanem bez omezení.

Je to skvost norské přírody, který byste si rozhodně neměli nechat ujít při návštěvě této oblasti.

Mapa a okolí

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

MěstoVyhlídka

Byrampen Alesund

Alesund, Sunnmøre

VyhlídkaPříroda

Vyhlídka Ågvatnet

Moskenesøya

VyhlídkaPříroda

Flakstadtind

Flakstad, Nordland

Svandalsfossen () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.