menu
Údolí Únětického potoka - Únětice Údolí Únětického potoka - Únětice Údolí Únětického potoka - Únětice
Ověřeno PřírodaVyhlídka
Otevírací doba

Časová náročnost

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

Příp. u Dolního rybníka • Více
Občerstvení

K dispozici

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Zákaz dronů

Údolí Únětického potoka je svým umístěním skvělým výletem na víkendové odpoledne, během kterého doporučujeme navštívit i místní Únětický pivovar s venkovní zahrádkou, dobrým jídlem i pivem. Přírodní rezervace, která se táhne podél stejnojmenného potoka, nabízí hned několik turistických stezek, za nás můžeme doporučit zvolit cestu „po modré“, skrze kterou se dostanete až do Roztok, respektive tzv. Roztockého háje.

Za návštěvu stojí také Alšova vyhlídka (LINK), ze které je vidět nejen na Dolní rybník, Únětické údolí, ale i sever Prahy. Doporučit můžeme také Restauraci U Lasíků, kterou najdete po cestě směrem z Únětic do údolí (před rybníkem po levé straně) a kde mají skvělé sladké i slané koláče a další dobroty.

Mapa a okolí

Další fotografie místa na Instagramu

Parkování

Zaparkovat můžete v Úněticích na návsi, u místního pivovaru či u Dolního rybníka.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

MěstoVyhlídka

Svatý kopeček

Mikulov

Vyhlídka

Bartůňkova vyhlídka

Nalžovice

MěstoZajímavé místo

Český Krumlov

Český Krumlov, Jižní Čechy

Údolí Únětického potoka () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.