Instagram menu
Zpět na všechna místa Navštíveno (0)
Ověřeno MěstoPříroda
Fotografie: Martin Prokop (@lilcoln)
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

2 hodiny

Náročnost

Střední náročnost

Parkování

Ul. U Myslivny

Příp. Tiché údolí • Více
Občerstvení

Bez občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Zákaz dronů

V podstatě přesně na hranici Prahy najdeme přírodní rezervaci Roztocký háj, která je také označována jako Tiché údolí. Jde o dobře dostupné místo, v rámci které se můžete vydat jak po turistických stezkách (modrá v údolí, žlutá v lese), tak i přímo převážně listnatým lesem, kde vede hned několik cest. Za zastávku stojí určitě i Vyhlídka na Suchdol, která je součástí Tichého údolí.

Z Roztockého háje se po modré stezce podél Únětického potoka dostanete až do stejnojmenné obce a údolí, které je dalším zajímavým místem u nás na trvl.cz.

Mapa a okolí

Další fotografie místa na Instagramu

Parkování

Zaparkovat lze přímo na hraně rezervace, a to v ulicích U Myslivny či Nad Mohylou. Další možností, na druhé straně Tichého údolí, je pak stejnojmenné parkoviště u rozcestí Maxmiliánka.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

Všechna místa
Vyhlídka

Vyhlídka Dívčí skok

Divoká Šárka, Praha

PřírodaVyhlídka

Vyhlídka Paličník

Bílý Potok

PřírodaVyhlídka

Šance

Točná, Praha

Roztocký háj (Roztoky) je jedním z míst a tipů na výlety po České republice, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Místa lze vyhledat podle názvu (např. , ), kraje (Hlavní město Praha) či typu místa - vyhlídka, zajímavé místo či město. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog například podrobnější průvodce výlety po ČR.