Instagram menu
Zpět na všechna místa Navštíveno (0)
Ověřeno PřírodaVyhlídka
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Dospělí 30 Kč • Více
Časová náročnost

2 hodiny

Náročnost

Střední náročnost

Parkování

U Turistické chaty

zdarma • Více
Občerstvení

Občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Zákaz dronů

Tiské stěny jsou součástí Chráněné krajinné oblasti Labské pískovce a tyčí se nad stejnojmennou obcí Tisá v Ústeckém kraji. Jde o nádherné skalní město, kterým vede vcelku dobře dostupná naučná stezka. Tiské stěny nabízí nejen skvělé pohledy na samotné skály, kterých zde najdeme opravdu mnoho, ale i výhledy do dalekého okolí.

Tiské stěny doporučujeme navštívit před západem slunce – bude zde pravděpodobně méně lidí a okolí se v případě štěstí zalije do „zlatova“.

Mapa a okolí

Další fotografie místa na Instagramu

Vstupné

V Tiských stěnách jsou k dispozici dva „oficiální“ okruhy, Malé a Velké Tiské stěny, přičemž za ten větší, který měří necelé 3 km, se platí vstupné 30 Kč za dospělého a 15 Kč za dítě. My však Tiské stěny navštívili dvakrát a ani jednou jsme vstupné neplatili (pokladna byla zavřená).

Parkování

Zaparkovat se dá u tzv. Turistické chaty, a to zdarma. Odtud je vstup do skal nejrychlejší a v podstatě bez stoupání.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

Všechna místa
PamátkaZajímavé místo

Sychrovský viadukt

Sychrov

Příroda

Bílé (sloní) kameny

Rynoltice

VyhlídkaZajímavé místo

Sněžka

Pec pod Sněžkou

Tiské stěny (Tisá) je jedním z míst a tipů na výlety po České republice, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Místa lze vyhledat podle názvu (např. , ), kraje (Ústecký kraj) či typu místa - vyhlídka, zajímavé místo či město. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog například podrobnější průvodce výlety po ČR.