menu
Pláž Silsanden - Vågan, Nordland Pláž Silsanden - Vågan, Nordland Pláž Silsanden - Vågan, Nordland
Ověřeno PlážPříroda
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

1 - 3 hodiny

Náročnost

Střední náročnost

Parkování

Dedikované parkoviště

Občerstvení

Bez občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Nespecifikováno

Silsanden je jedním z méně známých klenotů Lofotských ostrovů. Tato oblast je oblíbená zejména mezi místními obyvateli, a proto zde nenarazíte na velké množství turistů. Přístup k pláži není možný autem, ale čeká vás příjemná a scenická procházka touto lokalitou, která vám zabere pouhých 15 minut.

Tato malá pláž s bílým pískem je ideálním místem pro klidné koupání bez davů nebo pro strávení relaxačního odpoledne u moře. Na místě naleznete piknikové stoly a dokonce i stylovou kadibudku. Pokud máte psa, vezměte ho s sebou. Tato procházka se mu jistě zalíbí a můžete zde potkat i další čtyřnohé přátelé.

Během své návštěvy můžete pozorovat různé druhy ptactva a s trochou štěstí uvidíte i tuleně, kteří sem přicházejí z času na čas odpočívat.

Mapa a okolí

Tipy na parkování

Parkování Ørsnes

Kabelvåg

Typ

Neoficiální parkoviště

Placené

Ne

Parkování přes noc

Dovoleno

Omezení

Do 6.5 m

Prašné parkoviště u Ørsnes nabízí prostor pro parkování až 10 aut. Zaparkují i dodávky a obytné vozy do délky 6,5 metru. Parkoviště slouží jako výchozí bod na procházky a to speciálně na pláž Silsanden.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

PřírodaVyhlídkaZajímavé místo

Sollifjellet

Lysefjord

Zajímavé místoPřírodaVyhlídka

Djupfjordbrua

Moskenesøya

VyhlídkaPříroda

Vyhlídka Fjærlandsfjorden

Fjærlandsfjorden, Vestland

Pláž Silsanden () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.