Instagram menu
Playa de las Américas - Arona, Santa Cruz de Tenerife Playa de las Américas - Arona, Santa Cruz de Tenerife Playa de las Américas - Arona, Santa Cruz de Tenerife
Ověřeno PlážMěsto
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

Více jak 3 hodiny

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

Dedikované parkoviště

Playa de las Américas • Více
Občerstvení

K dispozici

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Nespecifikováno

Playa de las Américas, umístěná na jihozápadním pobřeží Tenerife, patří mezi nejpopulárnější turistické oblasti na Kanárských ostrovech. Je to živé středisko, které nabízí širokou škálu aktivit a služeb. Hlavní atrakce zahrnují několik písečných pláží ideálních pro slunění, plavání, vodní sporty nebo surfování a windsurfing. Nejznámější pláže v oblasti jsou Playa de las Vistas a Playa de Troya. Dále tady naleznete několik udržovaných golfových hřišť s nádhernými výhledy na oceán, pulzující noční život s bary, kluby a restauracemi. Od tradičních španělských tapas barů po mezinárodní kuchyně, každý gurmán si zde přijde na své. Pro ty, kteří mají rádi nakupování, můžete využít řadu obchodů, butiků a trhů, kde lze zakoupit vše od suvenýrů po luxusní módu. Pokud chcete prozkoumat okolí, doporučujeme návštěvu Siam Parku, jednoho z nejlepších vodních parků na světě, nebo výlet do sousedního letoviska Los Cristianos.

Playa de las Américas je také blízko národních parků a přírodních rezervací, jako je Teide National Park, a po celý rok se zde konají různé kulturní a hudební akce. Toto středisko je proto ideální pro ty, kteří hledají kombinaci relaxace na pláži, zábavy a pohodlí moderního turistického střediska, kde se snoubí krása přírodních pláží s městským komfortem a zábavou.

Středisko je snadno dostupné z mezinárodního letiště Reina Sofía (Tenerife South Airport, TFS), vzdáleného přibližně 15-20 minut jízdy autem, a je také dostupné veřejnou dopravou, konkrétně autobusem provozovaným společností TITSA, které chodí pravidelně a je na ně spoleh. Pro ty, kteří preferují větší flexibilitu, jsou k dispozici půjčovny aut, nebo motorek.

Mapa a okolí

Parkování Playa de las Américas

Playa de la Américas, Spain
Typ

Oficiální parkoviště

Placené

Parkování přes noc

Dovoleno

Omezení

Ne

Toto bezplatné parkoviště se nachází blízko nemocnice. Během dne bývá plné, ale ve večerních hodinách je pravděpodobnější, že zde najdete volné místo. V noci je parkoviště klidné a nachází se nedaleko centra. Parkoviště má kapacitu pro 10 vozidel a je otevřené po celý rok.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

PřírodaVyhlídkaZajímavé místo

Teide

Santa Cruz de Tenerife

MěstoPřírodaZajímavé místo

Masca

Santa Cruz de Tenerife

PřírodaZajímavé místo

Anaga

Parque rural de Anaga, Santa Cruz de Tenerife

Playa de las Américas () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.