menu
Museo Juan Evóra Teide - Guía de Isora, Santa Cruz de Tenerife Museo Juan Evóra Teide - Guía de Isora, Santa Cruz de Tenerife Museo Juan Evóra Teide - Guía de Isora, Santa Cruz de Tenerife
Ověřeno PamátkaPříroda
Otevírací doba

Závislé na sezóně

Otevírací doba • Více
Časová náročnost

1 - 3 hodiny

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

Dedikované parkoviště

Juan Evóra • Více
Občerstvení

Bez občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Nespecifikováno

Muzeum Juana Évory v Národním parku Teide je malé etnografické muzeum, které bylo původně domem Señora Juana Évory, poslední osoby, které bylo dovoleno žít v parku. Muzeum, umístěné v kamenné chatě, představuje různé etnografické předměty, jako jsou zemědělské nástroje, opotřebované oblečení a domácí vybavení. Jeho hlavním lákadlem je však unikátní poloha a přírodní krása okolí, nabízející útočiště před větrem a pohled na sopku Teide. Vstup je zdarma, a i když muzeum samo o sobě není velkou atrakcí, jeho návštěva může obohatit den strávený v parku.
Muzeum je umístěné v malebném prostředí nedaleko sopky Teide daleko od obývaných částí ostrova. K dispozici je parkoviště, toalety a lavičky na kterých si můžete dát piknik. Cesta k místu je zážitkem jako takovým. Nabízí se taky krásný výhled na tyčící se sopku Teide. Pokud půjdete kolem, neváhejte se tady zastavit.

Mapa a okolí

Otevírací doba

Denně od 9:00-15:45.

 

Parkování

Neomezené parkování přímo před muzeem.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

MěstoPřírodaZajímavé místo

Masca

Santa Cruz de Tenerife

MěstoPláž

Puerto de la Cruz

Santa Cruz de Tenerife, Tenerife

PlážMěsto

Playa de las Américas

Arona, Santa Cruz de Tenerife

Museo Juan Evóra Teide () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.