Instagram menu
Los Gigantes - Acantilados de Los Gigantes, Santa Cruz de Tenerife Los Gigantes - Acantilados de Los Gigantes, Santa Cruz de Tenerife Los Gigantes - Acantilados de Los Gigantes, Santa Cruz de Tenerife
Ověřeno PřírodaVyhlídka
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

Méně než 1 hodina

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

V okolí

Občerstvení

K dispozici

Děti

Psi

Dron

Los Gigantes leží v malebném přímořském letovisku na západním pobřeží Tenerife, známé svými impozantními skalními útesy, které dosahují výšky až 800 metrů nad mořem. Tyto majestátní útesy, známé jako „Los Gigantes,“ představují jednu z nejvýraznějších přírodních památek na Kanárských ostrovech. Městečko nabízí krásné pláže s černým pískem, přístav s možnostmi vyhlídkových plaveb k pozorování velryb a delfínů, a řadu restaurací a kaváren s výhledem na oceán a útesy.
Přes tyto skalnaté útesy se dá procházet a užívat si výhledy na oceán, což určitě doporučujeme. Také doporučujeme si sednout a vychutnávat výhledy na útesy.

Mapa a okolí

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

PamátkaPříroda

Museo Juan Evóra Teide

Guía de Isora, Santa Cruz de Tenerife

MěstoPřírodaZajímavé místo

Masca

Santa Cruz de Tenerife

PřírodaZajímavé místo

Anaga

Parque rural de Anaga, Santa Cruz de Tenerife

Los Gigantes () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.