Instagram menu
Levada do Moinho - Ponta do Sol Levada do Moinho - Ponta do Sol Levada do Moinho - Ponta do Sol
Ověřeno Příroda
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

1 - 3 hodiny

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

U kostela Igreja da Lombada • Více
Občerstvení

Bez občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Nespecifikováno

Dron

Možné létat s dronem

Levada do Moinho je relativně jednoduchá trasa, která začíná u kostela Lombada. Za kostelem zahnete doleva, na místě uvidíte ukazatele, následujte je. Téměř po celou dobu trasy vás čekají krásné výhledy na okolní kopce, někdy až na oceán, v jedné části budete překračovat cestu přes vodopád. Trasa je úzká, místy jsme šli v blátě, ale nebylo to nic hrozného, záleží na počasí. Pokud jste fyzicky méně zdatní, doporučujeme se na konci otočit a jít stejnou cestou zpět. 

My jsme však tuto levadu spojili s Levadou Nova. Celkem trasa má cca 8,3 km (záleží na tom, kde zaparkujete auto) a nám to trvalo necelé 2 a půl hodiny.

Mapa a okolí

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

Vyhlídka

Miradouro da Ponta do Rosto

Miradouro da Ponta do Rosto

PřírodaZajímavé místo

Parque Florestal das Queimadas

Santana

Město

Santana

Santana

Levada do Moinho () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog například podrobnější průvodce destinacemi typu Island, Norsko či Madeira.