menu
Pico do Arieiro - Pico do Arieiro Pico do Arieiro - Pico do Arieiro Pico do Arieiro - Pico do Arieiro
Ověřeno Vyhlídka
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

Méně než 1 hodina

Náročnost

náročnost

Parkování

Parque de Estacionamento Pico do Areeiro • Více
Občerstvení

K dispozici

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Možné létat s dronem

Miradouro do Pico do Arieiro je populární vyhlídka nacházející se na třetím nejvyšším vrcholku ostrova Madeira v nadmořské výšce 1818 metrů. Nabízí úchvatné panoramatické výhledy na horské hřebeny, údolí a pobřeží ostrova, což ji činí nutným cílem pro každého, kdo navštíví Madeiru. Vyjedete sem autem nebo autobusem, na místě jsou parkoviště, to přímo u vyhlídky je ale často plné, doporučujeme tak vyrazit co nejdřív. Na vrcholku si můžete dát kávu nebo jídlo v kavárně a zároveň si užít nádherný výhled na okolní krajinu. Parkoviště bývá často plné, stačí však chvilku počkat. Doporučujeme si sem udělat výlet na východ slunce!

Mapa a okolí

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

PřírodaVyhlídka

Ponta de São Lourenço

Caniçal, Madeira

PřírodaVyhlídkaZajímavé místo

Ponta do Pargo

Calheta

Město

The Mercado dos Lavradores

Funchal

Pico do Arieiro () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.