🇦🇹 Do Rakouska na prodloužený víkend? Objev krásná místa s naším itinerářem zdarma.

menu
Miradouro da Ponta do Rosto - Miradouro da Ponta do Rosto Miradouro da Ponta do Rosto - Miradouro da Ponta do Rosto Miradouro da Ponta do Rosto - Miradouro da Ponta do Rosto
Vyhlídka
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

Méně než 1 hodina

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

Občerstvení

Bez občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Možné létat s dronem

Miradouro da Ponta do Rosto je vyhlídka na východním konci ostrova. Vyhlídka je snadno dostupná autem. Jelikož se vyhlídka nachází na východě a poskytuje neomezený výhled na ranní oblohu nad oceánem, doporučujeme sem jet na východ slunce. Na místě jsou i lavičky a stoly, můžete se tu u východu slunce i nasnídat.

Vyhlídka Ponta do Rosto je místem, které musíte navštívit, nabízí totiž nezapomenutelný pohled na pobřeží. Můžete odtud pozorovat vlny, které se rozbíjejí o skály pod vámi. Je to skvělé místo, kde je poznat sopečný původ ostrova a působivé geologické útvary, které utvářejí zdejší krajinu.

Mapa a okolí

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

Vyhlídka

Miradouro da Santinha

Porto Moniz

Město

Porto Moniz

Porto Moniz

Příroda

Levada do Moinho

Ponta do Sol

Miradouro da Ponta do Rosto () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.