Instagram menu
Přírodní bazénky Seixal - Seixal Přírodní bazénky Seixal - Seixal Přírodní bazénky Seixal - Seixal
Ověřeno MěstoPříroda
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

Méně než 1 hodina

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

V okolí

Seixal • Více
Občerstvení

Bez občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Nespecifikováno

Na západním pobřeží města Seixal se nacházejí přírodní bazénky se slanou vodou, které se přirozeně napouštějí mořskou vodou z příboje vln. Bazénky jsou kombinací lávové horniny a uměle vytvořeného přístupu do různých sekcí a jsou přístupné zdarma. Za předpokladu, že je oceán relativně klidný a panuje bezvětří, se jedná o unikátní zastávku na koupání v oceánu; pokud je ale větrno a oceán vytváří velké vlny, je lepší si jen užít vlny tříštící se o útesy z bezpečné vzdálenosti a koupání v přírodních bazéncích nechat na jindy.

Bazénky jsou přístupné zdarma a je možné zaparkovat na hlavní promenádě města Seixal nad útesy nad bazénky. K bazénkům vede poměrně strmá cesta s celou řadou schodů, které je potřeba zdolat při cestě tam i nazpět; unikátní místo na koupání v oceánu za to ale rozhodně stojí.

Mapa a okolí

Promenáda Seixal

Seixal, Portugalsko
Typ

Neoficiální parkoviště

Placené

Parkování přes noc

Dovoleno

Omezení

Ne

Parkování na promenádě ve městě Seixal umožňuje (po zdolání několika desítek schodů) jednoduchý přístup k místním přírodním bazénkům.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

Město

The Mercado dos Lavradores

Funchal

Příroda

Monte Palace Madeira

Monte

Vyhlídka

Miradouro do Juncal

Pico do Arieiro

Přírodní bazénky Seixal () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.