menu
Miradouro Ilheus da Ribeira da Janela - Ribeira da Janela Miradouro Ilheus da Ribeira da Janela - Ribeira da Janela Miradouro Ilheus da Ribeira da Janela - Ribeira da Janela
Ověřeno Příroda
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

Méně než 1 hodina

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

Parque de estacionamento da Ribeira da Janela • Více
Občerstvení

Bez občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Možné létat s dronem

Miradouro Ilheus da Ribeira da Janela je vyhlídka, která se nachází nedaleko vesnice Ribeira da Janela a nabízí nádherný panoramatický výhled na dramatické pobřeží, vysoké útesy a Atlantický oceán. Jedním z vrcholů této vyhlídky je přítomnost dvou malých ostrůvků, známých jako Ilheus da Ribeira da Janela, které vystupují z moře těsně u pobřeží a vytvářejí jedinečnou scenérii. Návštěvníci se mohou kochat pohledem na vlny tříštící se o útesy a přitom nasávat svěží mořský vánek. Miradouro Ilheus da Ribeira da Janela je oblíbeným místem milovníků přírody, fotografů a těch, kteří hledají klid a přírodní krásy. Určitě se tu zastavte za každého počasí, ať je slunečno nebo prší, obojí má něco do sebe. Jen v případě deště a větru pozor, na kamenech to může klouzat a nepřibližujte se moc k velkým vlnám. 

Mapa a okolí

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

JezeroPřírodaVodopád

Vodopád 25 Fontes

Serra da Água

Příroda

Les Fanal

Fanal

Zajímavé místo

Cascata dos Anjos

Ponta do Sol

Miradouro Ilheus da Ribeira da Janela () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.