🇦🇹 Do Rakouska na prodloužený víkend? Objev krásná místa s naším itinerářem zdarma.

menu
Pico dos Barcelos - Funchal Pico dos Barcelos - Funchal Pico dos Barcelos - Funchal
VyhlídkaZajímavé místo
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

Méně než 1 hodina

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

Dedikované parkoviště

Občerstvení

K dispozici

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Možné létat s dronem

Jedna z nejhezčích vyhlídek v hlavním městě Funchalu. Cesta k Pico dos Barcelos sama o sobě je dobrodružstvím. Když se vydáte na vrchol, projdete malebnými uličkami a zahradami, které jsou plné barevných květin, exotické vegetace i roztomilých madeirských ještěrek. Cestou vzhůru si vychutnáte svěží vzduch a obklopeni budete zvuky ptáků a šumění stromů. Po příchodu na vyhlídku budete odměněni ohromujícím výhledem na celý Funchal a Atlantský oceán. Na vrcholu Pico dos Barcelos najdete několik vyhlídkových bodů s lavičkami. Často tu potkáte umělce, prodávající své obrazy.

Mapa a okolí

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

PřírodaVyhlídka

Ribeira de Inferno

Sao Vicente

Vyhlídka

Miradouro da Ponta do Rosto

Miradouro da Ponta do Rosto

Město

The Mercado dos Lavradores

Funchal

Pico dos Barcelos () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.