Instagram menu
Zpět na všechna místa Navštíveno (0)
Ověřeno PamátkaVyhlídka
Fotografie: Martin Prokop (@lilcoln)
Otevírací doba

Závislé na sezóně

Dospělí 50 Kč • Více
Časová náročnost

1 hodina

Náročnost

Střední náročnost

Parkování

Parkoviště pod skálou

Občerstvení

Občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Možné létat s dronem

Zřícenina hradu Vranov, známá také jako Pantheon, se tyčí na skále nad řekou Jizera v obci Malá Skála na severu Čech. Hrad byl na tomto místě založen na začátku 15. století. V okolí hradu stojí za návštěvu také vyhlídka nad Malou Skálou či Zlatá stezka Českého ráje.

Mapa a okolí

Další fotografie místa na Instagramu

Otevírací doba a vstupné

Hrad Vranov je pro veřejnost otevřen v období od března do listopadu, aktuální informace najdete vždy na oficiálním webu. Vstupné pro celou rodinu (2+2) činí 100 Kč, samotný dospělí vyjde na 50 Kč, dítě pak na 30 Kč.

Parkování

Zaparkovat lze u Infocentra Maloskalsko, a to za přijatelných 50 Kč na celý den. V blízkosti parkoviště je také dobrá pizzerie Pietro Tomasso, kterou můžeme doporučit.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

Všechna místa
MěstoPamátka

Chrám sv. Barbory

Barborská, Kutná Hora

MěstoVyhlídka

Zřícenina Baba

Praha 6

VyhlídkaZajímavé místo

Malá Skála

Malá Skála

Hrad Vranov, Pantheon (Malá Skála) je jedním z míst a tipů na výlety po České republice, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Místa lze vyhledat podle názvu (např. , ), kraje (Liberecký kraj) či typu místa - vyhlídka, zajímavé místo či město. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog například podrobnější průvodce výlety po ČR.