Instagram menu
Hrad Vranov, Pantheon - Malá Skála Hrad Vranov, Pantheon - Malá Skála
Ověřeno PamátkaVyhlídka
Otevírací doba

Závislé na sezóně

Dospělí 50 Kč • Více
Časová náročnost

Méně než 1 hodina

Náročnost

Střední náročnost

Parkování

Dedikované parkoviště

Občerstvení

K dispozici

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Možné létat s dronem

Zřícenina hradu Vranov, známá také jako Pantheon, se tyčí na skále nad řekou Jizera v obci Malá Skála na severu Čech. Hrad byl na tomto místě založen na začátku 15. století. V okolí hradu stojí za návštěvu také vyhlídka nad Malou Skálou či Zlatá stezka Českého ráje.

Mapa a okolí

Další fotografie místa na Instagramu

Otevírací doba a vstupné

Hrad Vranov je pro veřejnost otevřen v období od března do listopadu, aktuální informace najdete vždy na oficiálním webu. Vstupné pro celou rodinu (2+2) činí 100 Kč, samotný dospělí vyjde na 50 Kč, dítě pak na 30 Kč.

Parkování

Zaparkovat lze u Infocentra Maloskalsko, a to za přijatelných 50 Kč na celý den. V blízkosti parkoviště je také dobrá pizzerie Pietro Tomasso, kterou můžeme doporučit.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

Vyhlídka

Vyhlídka Mariina Skála

Milínov

Vyhlídka

Rozhledna Korunka

Černolice

Památka

Zámek Orlík

Orlík nad Vltavou

Hrad Vranov, Pantheon () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog například podrobnější průvodce destinacemi typu Island, Norsko či Madeira.