Instagram menu
Zpět na všechna místa Navštíveno (0)
Ověřeno PamátkaVyhlídka
Fotografie: Martin Prokop (@lilcoln)
Otevírací doba

Závislé na sezóně

Dospělí 50 Kč • Více
Časová náročnost

1 hodina

Náročnost

Střední náročnost

Parkování

Parkoviště pod skálou

Občerstvení

Občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Možné létat s dronem

Zřícenina hradu Vranov, známá také jako Pantheon, se tyčí na skále nad řekou Jizera v obci Malá Skála na severu Čech. Hrad byl na tomto místě založen na začátku 15. století. V okolí hradu stojí za návštěvu také vyhlídka nad Malou Skálou či Zlatá stezka Českého ráje.

Mapa a okolí

Další fotografie místa na Instagramu

Otevírací doba a vstupné

Hrad Vranov je pro veřejnost otevřen v období od března do listopadu, aktuální informace najdete vždy na oficiálním webu. Vstupné pro celou rodinu (2+2) činí 100 Kč, samotný dospělí vyjde na 50 Kč, dítě pak na 30 Kč.

Parkování

Zaparkovat lze u Infocentra Maloskalsko, a to za přijatelných 50 Kč na celý den. V blízkosti parkoviště je také dobrá pizzerie Pietro Tomasso, kterou můžeme doporučit.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

Všechna místa
PřírodaZajímavé místo

Chalupská slať

Borová Lada

Příroda

Vlčí výběh Srní

Srní

PřírodaVyhlídkaZajímavé místo

Prachovské skály

Prachov

Hrad Vranov, Pantheon (Malá Skála) je jedním z míst a tipů na výlety po České republice, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Místa lze vyhledat podle názvu (např. , ), kraje (Liberecký kraj) či typu místa - vyhlídka, zajímavé místo či město. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog například podrobnější průvodce výlety po ČR.