Instagram menu
Zpět na všechna místa Navštíveno (0)
Ověřeno VyhlídkaZajímavé místo
Fotografie: Martin Prokop (@lilcoln)
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

1 hodina

Náročnost

Střední náročnost

Parkování

U Infocentra

50 Kč na den • Více
Občerstvení

Občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Možné létat s dronem

Malá Skála je malá obec na severu Čech, která nabízí až malebné okolí. Je zde k dispozici nejen krásná skalní vyhlídka na řeku Jizeru a okolí, ale i zřícenina skalního hradu Vranov, který je znám také jako Pantheon. Za návštěvu stojí obecně i okolí skal, které nabídne klidnou procházku.

Malou Skálou prochází také turistická „Zlatá stezka Českého ráje“, kterou se dostanete například k nedaleké zřícenině hradu Frýdštějn.

Mapa a okolí

Další fotografie místa na Instagramu

Parkování

Zaparkovat lze u Infocentra Maloskalsko, a to za přijatelných 50 Kč na celý den. V blízkosti parkoviště je také dobrá pizzerie Pietro Tomasso, kterou můžeme doporučit.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

Všechna místa
Památka

Hrad Zvíkov

Zvíkovské Podhradí

PřírodaZajímavé místo

Panská skála

Kamenický Šenov

PřírodaZajímavé místo

Chalupská slať

Borová Lada

Malá Skála (Malá Skála) je jedním z míst a tipů na výlety po České republice, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Místa lze vyhledat podle názvu (např. , ), kraje (Liberecký kraj) či typu místa - vyhlídka, zajímavé místo či město. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog například podrobnější průvodce výlety po ČR.