Instagram menu
Zpět na všechna místa Navštíveno (0)
Ověřeno VyhlídkaZajímavé místo
Fotografie: Martin Prokop (@lilcoln)
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

1 hodina

Náročnost

Střední náročnost

Parkování

U Infocentra

50 Kč na den • Více
Občerstvení

Občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Možné létat s dronem

Malá Skála je malá obec na severu Čech, která nabízí až malebné okolí. Je zde k dispozici nejen krásná skalní vyhlídka na řeku Jizeru a okolí, ale i zřícenina skalního hradu Vranov, který je znám také jako Pantheon. Za návštěvu stojí obecně i okolí skal, které nabídne klidnou procházku.

Malou Skálou prochází také turistická „Zlatá stezka Českého ráje“, kterou se dostanete například k nedaleké zřícenině hradu Frýdštějn.

Mapa a okolí

Další fotografie místa na Instagramu

Parkování

Zaparkovat lze u Infocentra Maloskalsko, a to za přijatelných 50 Kč na celý den. V blízkosti parkoviště je také dobrá pizzerie Pietro Tomasso, kterou můžeme doporučit.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

Všechna místa
PřírodaVyhlídka

Adršpašské skály

Adršpach

PřírodaVyhlídka

Drábské světničky

Mnichovo Hradiště

PřírodaZajímavé místo

Starý kamenný most

Stvolínky

Malá Skála (Malá Skála) je jedním z míst a tipů na výlety po České republice, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Místa lze vyhledat podle názvu (např. , ), kraje (Liberecký kraj) či typu místa - vyhlídka, zajímavé místo či město. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog například podrobnější průvodce výlety po ČR.