Instagram menu
Hallstatt Skywalk - Hallstatt Hallstatt Skywalk - Hallstatt Hallstatt Skywalk - Hallstatt
Ověřeno AtrakceVyhlídka
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

Méně než 1 hodina

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

Dedikované parkoviště

Občerstvení

K dispozici

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Zákaz dronů

Hallstatt Skywalk je ohromující vyhlídková platforma umístěná v nadmořské výšce nad městečkem Hallstatt v rakouských Alpách. Tato architektonická perla poskytuje návštěvníkům úžasný výhled na celou oblast a je oblíbeným místem pro fotografování. Skywalk se nachází na vrcholu kopce Salzberg a poskytuje panoramatický pohled na jezero Hallstätter See, obklopené vysokými horami, a samozřejmě na historické centrum Hallstattu. Kombinace impozantní architektury a nádherného okolního prostředí dělá z Hallstatt Skywalk nezapomenutelný zážitek.

Pro návštěvníky, kteří si chtějí užít ještě intenzivnější zážitek, existuje také možnost výstupu na vyhlídkovou terasu s průhledným dnem, která umožňuje pohled přímo pod nohy do strmých skalních srázů. Tato odvážná konstrukce přidává dobrodružství k již fascinujícímu zážitku a láká na sebe odvážné návštěvníky, kteří hledají nezapomenutelný pohled na jedno z nejkrásnějších míst v Rakousku.

Mapa a okolí

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

JezeroMěsto

Zell am See

Zell am See

Příroda

Katschberg

Katschberg

Město

Hallstatt

Hallstatt

Hallstatt Skywalk () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.