Instagram menu
Mitterberg - Zell am See Mitterberg - Zell am See Mitterberg - Zell am See
Ověřeno Vyhlídka
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

Méně než 1 hodina

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

Dedikované parkoviště

Přímo na místě • Více
Občerstvení

K dispozici

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Nespecifikováno

Mitterberg je název pro oblast, ve které se nachází krásná vyhlídka na celé jezero i město Zell am See i jeho okolí. Jde o vrchol, kam se dá zajet autem, je však nutno počítat s pořádným stoupáním, úzkou silnicí, kde když potkáte protijedoucí vozidlo, ať už cestou nahoru nebo dolů, budete potřebovat odvahu i místo na menší manévry. Hned vedle silnice totiž často vede strmá propast. Za návštěvu však toto místo stojí.

Nejen výhledy tu jsou pěkné, ale i dřevěná konstrukce s nápisem Zell am See, které je superfotogenické. Když budete mít štěstí podobně jako my a bude dobrá viditelnost, uvidíte nejen na jezero, město Zell am See, ale i okolní vrcholky rakouských alp. Kromě samotné vyhlídky je na místě i restaurace, kde se můžete občerstvit, ať už klasickým štrůdlem či dobrým pivem.

Mapa a okolí

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

JezeroMěstoPříroda

Jezero Mondsee

Mondsee, Salzkammergut

Jezero

Klammsee

Kaprun

Město

Salzburg

Salzburg

Mitterberg () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.