Instagram menu
Zell am See - Zell am See Zell am See - Zell am See Zell am See - Zell am See
Ověřeno JezeroMěsto
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

1 - 3 hodiny

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

Dedikované parkoviště

CONTIPARK Parkhaus • Více
Občerstvení

K dispozici

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Nespecifikováno

Zell am See, město v rakouských Alpách, je skvělou destinací v každé sezóně a lákadlem pro milovníky přírody a outdoorových aktivit. V létě přivítá návštěvníky klidným Zeller See, jezerem obklopeným vysokými horami. K dispozici jsou vodní sporty, od plavání po paddleboarding, a také nádherné cyklostezky kolem jezera. Pro milovníky horských túr město nabízí mnoho tras s dechberoucím výhledem na alpskou krajinu. Golfoví nadšenci se mohou těšit na hřiště s panoramatickými výhledy.

V zimě se Zell am See proměňuje v kouzelnou zimní destinaci. Lyžaři a snowboardisté si mohou užít okolní lyžařská střediska, jako je Schmittenhöhe, která nabízí sjezdovky pro různé úrovně dovedností. Ledový jez Zeller See poskytuje ideální prostředí pro bruslení a jiné zimní aktivity. Historické centrum města zaujme svými úzkými uličkami, tradičními rakouskými domy a příjemnými kavárnami. Celkově lze Zell am See považovat za skvělý cíl, který spojuje krásu alpské krajiny s bohatými možnostmi pro aktivní odpočinek v každém ročním období.

Za nás ideální „scénář“ pro návštěvu Zell am See je zaparkovat buď v přímo v centru města, to si krátce projít, včetně nějakého občerstvení v jedné z místních restaurací se zastávkou u vody. Pokud budete hledat i možnosti koupání, což se v letních měsících určitě nabízí, doporučujeme severní stranu jezera, odkud je mírný vstup do vody.

Mapa a okolí

Parkování

K dispozici je hned několik parkovišť a parkovacích domů, doporučit můžeme například CONTIPARK Parkhaus přímo v centru města.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

Vyhlídka

Top of Salzburg

Kitzsteinhorn

JezeroMěstoPříroda

Jezero Mondsee

Mondsee, Salzkammergut

Vyhlídka

Mitterberg

Zell am See

Zell am See () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.