Instagram menu
Top of Salzburg - Kitzsteinhorn Top of Salzburg - Kitzsteinhorn Top of Salzburg - Kitzsteinhorn
Ověřeno Vyhlídka
Otevírací doba

Závislé na sezóně

Letní a zimní sezóna • Více
Časová náročnost

1 - 3 hodiny

Náročnost

Střední náročnost

Parkování

Dedikované parkoviště

U lanovky na Kitzsteinhorn • Více
Občerstvení

K dispozici

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Zákaz dronů

Nejvýše položená vyhlídka regionu Zell am See – panoramatická Top of Salzburg, se nachází ve výšce 3 029 metrů nad mořem, na vrcholku hory Kitzsteinhorn. Nabízí jedinečné výhledy na nejvyšší hory Rakouska a na okolní krajinu. Na tuto platformu se dostanete pomocí 3 až 4 lanovek, více informací o cestě i hoře Kitzsteinhorn najdete v jejím detailu.

Samotná platforma Top of Salzburg ale není jedinou atrakcí na vrcholu této hory v rakouských Alpách. Najdete zde totiž i velmi pěkné udělané muzeum, kterým procházíte cestou na/z vyhlídkové platformy (záleží, jestli se vydáte na úplný vrcholek pešky nebo 4. lanovkou) nebo i restauraci.

Mapa a okolí

Více informací najdete v detailu místa Kitzsteinhorn.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

Město

Hallstatt

Hallstatt

Vyhlídka

Mitterberg

Zell am See

JezeroMěsto

Zell am See

Zell am See

Top of Salzburg () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.