Instagram menu
Bartůňkova vyhlídka - Nalžovice Bartůňkova vyhlídka - Nalžovice Bartůňkova vyhlídka - Nalžovice
Ověřeno Vyhlídka
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

Méně než 1 hodina

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

Dedikované parkoviště

U Křížku • Více
Občerstvení

Bez občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Možné létat s dronem

V rámci NS Drbákov, nedalo obce Nalžovice, se nachází mnoho vyhlídek, ze kterých je krásně vidět nejen do okolní přírody, ale zejména na Vltavu tekoucí směr Slapy. Jednou takovou vyhlídkou i je ta Bartůňkova, ke které vede jednoduchá cesta z rozcestí U Křížku, kde je možné také zdarma zaparkovat.

Ze zmíněného rozcestí vede modrá a žlutá turistická cesta. První zmíněná vás zavede právě k Bartůňkově vyhlídce, když už tu ale budete, neváhejte navštívit i další vyhlídku, minimálně tu s označením Albertova. Jde totiž o krátkou procházku po žluté stezce, která nepřesáhne více jak 3 kilometry. Pokud byste chtěli vidět i další vyhlídky, v okolí je ještě Bílá Skála či Tisová vyhlídka.

Mapa a okolí

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

PřírodaVyhlídka

Teplické skály

Teplice nad Metují

MěstoVyhlídka

Rozhledna Doubravka

Praha 14

Vyhlídka

Albertova vyhlídka

Nalžovice

Bartůňkova vyhlídka () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog například podrobnější průvodce destinacemi typu Island, Norsko či Madeira.