Instagram menu
Albertova vyhlídka - Nalžovice Albertova vyhlídka - Nalžovice Albertova vyhlídka - Nalžovice
Ověřeno Vyhlídka
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

1 - 3 hodiny

Náročnost

Střední náročnost

Parkování

Dedikované parkoviště

U Křížku • Více
Občerstvení

Bez občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Možné létat s dronem

V oblasti Národní přírodní památky Drbákov, nedaleko obce Nalžovice a na břehu Vltavy, lze najít hned několik pokladů v podobě vyhlídek, krásných skal i naučnou stezku. Jedním takovým pokladem je i Albertova vyhlídka. Na tento skalní útvar, pod kterým je pěkný sešup dolů k Vltavě, se dostanete jednoduše po žluté turistické stezce z rozcestí U Křížku, u kterého taky můžete zaparkovat. Po cestě, která má lehce přes 2 kilometry a je velmi mírná, se nachází ještě Bartůňkova vyhlídka, která nabízí neméně krásné výhledy do okolí.

Nedaleko samotné vyhlídky najdete příjemné místo na piknik i informační ceduli, kde se o této oblasti můžete dozvědět více.

Mapa a okolí

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

Vyhlídka

Rozhledna Korunka

Černolice

Příroda

Naučná stezka Červené Blato

Nové Hrady

PamátkaVyhlídka

Hrad a zámek Frýdlant

Zámecká, Frýdlant

Albertova vyhlídka () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog například podrobnější průvodce destinacemi typu Island, Norsko či Madeira.