menu
Drážďanská vyhlídka - Jílové Drážďanská vyhlídka - Jílové Drážďanská vyhlídka - Jílové
Ověřeno Vyhlídka
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

1 - 3 hodiny

Náročnost

Střední náročnost

Parkování

V okolí

Občerstvení

Bez občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Zákaz dronů

V Chráněné krajinné oblasti Labské pískovce, kde se nachází například i nádherné Tiské stěny, stojí za návštěvu i Drážďanská vyhlídka. Na tu se dostanete zhruba 20minutovým stoupáním z obce Sněžník, kde je možné i zaparkovat. Drážďanská se tato vyhlídka nejmenuje náhodou – jsou z ní totiž krásné výhledy nejen na Saské Švýcarsko, ale i německé Drážďany. Chce to však mít štěstí na dobrou viditelnost.

V okolí rozhodně stojí za návštěvu i o něco známější rozhledna Děčínský Sněžník. A zejména v zimě je právě okolí Sněžníku opravdu pohádkové.

Mapa a okolí

Další fotografie místa na Instagramu

Parkování

Zaparkovat lze v okolí obce Sněžník, případně přímo u křižovatky na placeném parkovišti. V exponované víkendové dny však počítejte s tím, že zaparkovat zde není dvakrát snadné.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

Vyhlídka

Bartůňkova vyhlídka

Nalžovice

PřírodaVyhlídka

Drábské světničky

Mnichovo Hradiště

PřírodaVyhlídka

Panská skála

Grybla, Krhanice

Drážďanská vyhlídka () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.