Instagram menu
Zpět na všechna místa Navštíveno (0)
Ověřeno Vyhlídka
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

1,5 hodiny

Náročnost

Střední náročnost

Parkování

Sněžník

Občerstvení

Bez občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Zákaz dronů

V Chráněné krajinné oblasti Labské pískovce, kde se nachází například i nádherné Tiské stěny, stojí za návštěvu i Drážďanská vyhlídka. Na tu se dostanete zhruba 20minutovým stoupáním z obce Sněžník, kde je možné i zaparkovat. Drážďanská se tato vyhlídka nejmenuje náhodou – jsou z ní totiž krásné výhledy nejen na Saské Švýcarsko, ale i německé Drážďany. Chce to však mít štěstí na dobrou viditelnost.

V okolí rozhodně stojí za návštěvu i o něco známější rozhledna Děčínský Sněžník. A zejména v zimě je právě okolí Sněžníku opravdu pohádkové.

Mapa a okolí

Další fotografie místa na Instagramu

Parkování

Zaparkovat lze v okolí obce Sněžník, případně přímo u křižovatky na placeném parkovišti. V exponované víkendové dny však počítejte s tím, že zaparkovat zde není dvakrát snadné.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

Všechna místa
VyhlídkaZajímavé místo

Čertovy hlavy

Želízy

PamátkaZajímavé místo

Novinský železniční viadukt

Kryštofovo údolí

VyhlídkaZajímavé místo

Malá Skála

Malá Skála

Drážďanská vyhlídka (Jílové) je jedním z míst a tipů na výlety po České republice, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Místa lze vyhledat podle názvu (např. , ), kraje (Ústecký kraj) či typu místa - vyhlídka, zajímavé místo či město. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog například podrobnější průvodce výlety po ČR.