🇦🇹 Do Rakouska na prodloužený víkend? Objev krásná místa s naším itinerářem zdarma.

menu
Visutý most Sky Bridge 721 - Dolní Morava Visutý most Sky Bridge 721 - Dolní Morava Visutý most Sky Bridge 721 - Dolní Morava
Ověřeno AtrakcePříroda
Otevírací doba

Závislé na sezóně

Časová náročnost

1 - 3 hodiny

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

Dedikované parkoviště

Placené • Více
Občerstvení

K dispozici

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Nevhodné pro psy

Dron

Nespecifikováno

Jeden z nejznámějších mostů nejen u nás. Sky Bridge je se svými 721 metry nejdelším visutým mostem pro pěší na světě. Zároveň se ocitnete skoro sto metrů nad horským údolím, takže pro lidi, co mají strach z výšek, to může být pořádná výzva.

Cesta je jednosměrná a zpátky se jde pěknou stezkou. Na most nemohou psi a kočárky, takže na to určitě myslete. Létání s dronem kvůli velkým poryvům větru může být nebezpečné. Bacha, aby se vám někam nezatoulal nebo nezamotal do drátů.

Kromě visutého mostu si můžete užít i něco navíc. Stezka v oblacích Sky Walk nabízí super výhled na blízké okolí a nahoře vás čeká malé překvápko ve tvaru kapky. Anebo se dolu místo lanovky svezte bobovou dráhou. Jen si na bobovku vystojíte poměrně velkou frontu (cca 30 minut). Za ten zážitek to ale rozhodně stojí!

Mapa a okolí

Provozní doba a ceník

Před cestou raději prozkoumejte aktuální informace na webu a také ceník, kde najdete podrobné informace. Atrakce není z nejlevnějších, ale zážitek je to skvělý.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

Vyhlídka

Rozhledna Bramberk

Lučany nad Nisou

Vyhlídka

Rozhledna Korunka

Černolice

MěstoVyhlídka

Nová vyhlídka Letenské sady

Letenská pláň, Praha

Visutý most Sky Bridge 721 () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.