Instagram menu
Ticháčkova kaple - Suchý Důl Ticháčkova kaple - Suchý Důl Ticháčkova kaple - Suchý Důl
Ověřeno PřírodaZajímavé místo
Otevírací doba

Časová náročnost

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

U hřiště • Více
Občerstvení

Bez občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Možné létat s dronem

Když se řekne Broumovsko, vybaví se nám tajemná Ticháčkova kaple uprostřed hustého lesa. Ale popořadě. Ticháčkova kaple se nachází nedaleko obce Suchý Důl, odkud ke kapli dojdete po zelené turistické stezce, ze které je nejlepší odbočit na lesní cestu do kopce. Ta vás dovede ke schodům, které vám zelenou kapličku odhalí v plné kráse. Kaple byla na tomto místě postavena koncem 19. století, v roce 2010 ji však zničil požár. Naštěstí to netrvalo dlouho a již v letech 2011 a 2012 byla obnovena.

Mapa a okolí

Další fotografie místa na Instagramu

Parkování

Zaparkovat doporučujeme v obci Suchý Důl, možné je to například u fotbalového hřiště, od kterého vede zelená turistická stezka.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

Zajímavé místoPříroda

Cukrák

Jíloviště, Praha-západ

VyhlídkaPříroda

Rozhledna Špička

Malý Špičák, Tanvald

Vyhlídka

Bartůňkova vyhlídka

Nalžovice

Ticháčkova kaple () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.