Instagram menu
Zpět na všechna místa Navštíveno (0)
Ověřeno PřírodaZajímavé místo
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

1 - 2 hodiny

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

Suchý Důl

U hřiště • Více
Občerstvení

Bez občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Možné létat s dronem

Když se řekne Broumovsko, vybaví se nám tajemná Ticháčkova kaple uprostřed hustého lesa. Ale popořadě. Ticháčkova kaple se nachází nedaleko obce Suchý Důl, odkud ke kapli dojdete po zelené turistické stezce, ze které je nejlepší odbočit na lesní cestu do kopce. Ta vás dovede ke schodům, které vám zelenou kapličku odhalí v plné kráse. Kaple byla na tomto místě postavena koncem 19. století, v roce 2010 ji však zničil požár. Naštěstí to netrvalo dlouho a již v letech 2011 a 2012 byla obnovena.

Mapa a okolí

Další fotografie místa na Instagramu

Parkování

Zaparkovat doporučujeme v obci Suchý Důl, možné je to například u fotbalového hřiště, od kterého vede zelená turistická stezka.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

Všechna místa
MěstoVyhlídka

Nová vyhlídka Letenské sady

Letenská pláň, Praha

Příroda

Zelený Důl

Pec pod Sněžkou

Příroda

Praha

Brdy

Ticháčkova kaple (Suchý Důl) je jedním z míst a tipů na výlety po České republice, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Místa lze vyhledat podle názvu (např. , ), kraje (Karlovarský kraj) či typu místa - vyhlídka, zajímavé místo či město. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog například podrobnější průvodce výlety po ČR.