Instagram menu
Zpět na všechna místa Navštíveno (0)
Ověřeno PřírodaVyhlídka
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

1 hodina

Náročnost

Střední náročnost

Parkování

ul. Na Parkáně

Občerstvení

Bez občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Možné létat s dronem

Tetínská vyhlídka patří mezi jednu z nejhezčích vyhlídek na řeku Berounku ve Středočeském kraji. Nabízí výhled nejen na řeku, okolní pahorky, ale zejména železnicí, která prochází skálou, na které je vyhlídka umístěna. Okolí Tetínských skal najdeme kromě vyhlídky i zříceninu stejnojmenného hradu ze 13. století, který založil a nechal postavit Václav II.

Na druhé straně skal, kam je možno dojít za 5 – 10 minut od vyhlídky, pak stojí kostel sv. Jana Nepomuckého, který dnes slouží jako galerie. Kostel je umístěn na druhé hraně skal, s výhledem na Beroun.

Mapa a okolí

Další fotografie místa na Instagramu

Parkování

Zaparkovat lze zdarma v blízkosti skal, ideálně v ulici Na Parkáně, odkud je na to na vyhlídku jen pár minut chůze.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

Všechna místa
MěstoPamátka

Chrám sv. Barbory

Barborská, Kutná Hora

Památka

Zámek Orlík

Orlík nad Vltavou

VyhlídkaZajímavé místo

Sněžka

Pec pod Sněžkou

Tetínské vyhlídky (Tetín) je jedním z míst a tipů na výlety po České republice, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Místa lze vyhledat podle názvu (např. , ), kraje (Středočeský kraj) či typu místa - vyhlídka, zajímavé místo či město. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog například podrobnější průvodce výlety po ČR.