menu
Edmundova soutěska - Hřensko Edmundova soutěska - Hřensko Edmundova soutěska - Hřensko
Ověřeno Příroda
Otevírací doba

Závislé na sezóně

Časová náročnost

1 - 3 hodiny

Náročnost

Střední náročnost

Parkování

Dedikované parkoviště

U vodopádu • Více
Občerstvení

K dispozici

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Zákaz dronů

Edmundova soutěska, občas nazývaná také jako Tichá nebo Dolní, je kaňon řeky Kamenice, nedaleko oblíbeného Hřenska. V okolí soutěsky se tyčí hned několik skal, a to do výšky od 50 až do 150 metrů. Soutěsky jsou častým turistickým cílem, což z okolí dělá velmi exponované místo, hlavně v letních měsících.

Pokud tedy můžeme doporučit, vyražte do Hřenska spíše v týdnu nebo na podzim, kdy však nemusí být k dispozici možnost plavby lodičkou do druhé části soutěsek.

Mapa a okolí

Další fotografie místa na Instagramu

Otevírací doba

Přes zimu bývají soutěsky zavřené, i proto doporučujeme před jejich návštěvou prohlédnout oficiální web, kde jsou vždy aktuální informace.

Parkování

Zaparkovat lze v obci Hřensko, například na placeném parkovišti U vodopádu (150 Kč/den).

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

Zajímavé místoMěsto

Olomouc

Olomouc

PřírodaVyhlídka

Tiské stěny

Tisá

MěstoVyhlídka

Zřícenina Baba

Praha 6

Edmundova soutěska () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.