menu
Skårungen - Kabelvåg, Nordland Skårungen - Kabelvåg, Nordland Skårungen - Kabelvåg, Nordland
Ověřeno Zajímavé místoPříroda
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

Méně než 1 hodina

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

Dedikované parkoviště

Občerstvení

K dispozici

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Nespecifikováno

Skårungen, často označován jako jeden z nejlepších basecampů na Lofotech, je ideální destinací pro cestovatele toužící prozkoumat tuhle krásnou oblast. Ačkoliv hlavní nabídkou objektu je kemp a hotel, doporučujeme navštívit toto místo i pokud zde neplánujete přenocovat. Skårungen nabízí exkluzivní spa zařízení s nepřekonatelným výhledem a také možnost pronájmu paddleboardů nebo kajaků, které vám umožní objevovat fjord a okolní krajinu z úplně nové perspektivy.

Díky své strategické poloze uprostřed Lofotů je Skårungen ideálním výchozím bodem pro výlety k mnoha atrakcím souostroví, ať už máte zájem o trekking, rybaření, kajakování či pozorování půlnočního slunce a severní záře.

V okolí se nachází řada muzeí a kulturních středisek, kde se můžete seznámit s bohatou historií a kulturou Lofotských ostrovů. Skarungen také disponuje vynikající restaurací, kde si můžete pochutnat na tradiční norské kuchyni, včetně čerstvě chycených ryb. Pro raní ptáčky je zde k dispozici také bufetová snídaně s lahodnými palačinkami.

Mapa a okolí

Tipy na parkování

Skårungen AS

Kabelvåg

Typ

Kemp

Placené

Ano - 400 NOK

Parkování přes noc

Dovoleno

Omezení

Ne

Kemp nabízí 30 speciálně navržených míst pro karavany, obytné automobily a dodávky. Každé stání je navrženo tak, aby návštěvníkům poskytovalo dostatek prostoru a soukromí, což zajišťuje, že se během svého pobytu budete cítit maximálně pohodlně a odvezete si s sebou nezapomenutelné vzpomínky. Cena za ubytování zahrnuje přístup k řadě vybavení, které vám zajistí co největší komfort. V areálu kempu naleznete moderní sprchy a čisté, pravidelně udržované toalety. Pro milovníky domácího vaření jsou k dispozici dobře vybavené kuchyně. Vřele doporučujeme vyzkoušet místní spa s dech beroucím výhledem nebo si půjčit paddleboard. Pro ty, kteří si chtějí protáhnout tělo a nabrat energii, kemp nabízí hodiny jógy.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

PlážPříroda

Hoddevik

Hoddevik, Nordfjord

VodopádPříroda

Vodopád Kjenndalsbreen

Národní park Jostedalsbreen

VyhlídkaPříroda

Vyhlídka Fjærlandsfjorden

Fjærlandsfjorden, Vestland

Skårungen () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.