menu
Pláž Skagsanden - Flakstad, Nordland Pláž Skagsanden - Flakstad, Nordland Pláž Skagsanden - Flakstad, Nordland
Ověřeno PlážPříroda
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

1 - 3 hodiny

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

Dedikované parkoviště

Alternativa • Více
Občerstvení

K dispozici

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Nespecifikováno

Jedinečná pláž na Lofotech, kterou se oplatí zažít! Ať už jste vášnivým surfařem, milovníkem posedávání a čtení na pláži, nebo zapáleným turistou, tuto pláž si musíte vychutnat. Najdete zde vše, co potřebujete k strávení nádherného dne na Lofotech.

Skagsanden nabízí krásný čistý písek, širokou pláž a ledové vody moře. Ve vodě se nenachází žádné skály, a proto jsou zde skvělé podmínky pro surfování. K dispozici je půjčovna surfů, ale i surfařská škola, pokud se chcete učit. Na pláži najdete Lofoten Beach Camp, jeden z nejlepších kempů na Lofotech, který jednoznačně doporučujeme. V rámci kempu je k dispozici sauna s nádherným výhledem na pláž, a po saunování se můžete jít osvěžit přímo do moře. K dispozici je také útulná restaurace, kde si můžete dát snídani, oběd či večeři. Můžete sedět uvnitř obklopeni stylovými surfy, nebo venku na terase s nádherným výhledem.

Pokud neplánujete zůstat v kempu několik dní, můžete využít veřejné parkoviště a užít si pláž jen na pár hodin.

Doporučujeme zde zůstat i na západ slunce nebo na polnoční slunce, což byl pro nás, a věříme, že bude i pro vás, nezapomenutelný zážitek.

Mapa a okolí

Tipy na jídlo v okolí

Restaurace Lofoten Beach Camp

Ramberg • Restaurace • $$$

Restaurace přímo v objektu kempu Lofoten Beach Camp. Restaurace otevírá až odpoledne a nabízí výběr teplých jídel, skvělé burgery i sendviče. Můžete si také pochutnat na domácích dortech, přičemž vřele doporučujeme skvělý brownie. Dostatek sezení na přízemí i v patře zaručuje pohodlí. Krásné vnitřní vybavení vás potěší a dokonce dodá náladu k práci, pokud potřebujete vyřídit něco neodkladného. Sluníčko si můžete užít i venku, k dispozici je velká terasa.

Tipy na parkování

Lofoten Beach Camp

Ramberg

Typ

Placené

Parkování přes noc

Omezení

Nádherný kemp přímo na pláži Skagsanden. K dispozici jsou místa pro obytné vozy různých velikostí, stany, ale i osobní auta. Kemp je rozsáhlý a nabízí vše, co potřebujete pro váš pobyt. Pokud budete mít štěstí, jednoduše narazíte na česky mluvící obsluhu na recepci či v baru. Restaurace je krásná a nabízí vynikající zázemí pro odpočinek uvnitř, nebo dokonce i pro nerušenou práci v patře. Kemp disponuje hezkými a novými koupelnami. V kempu je možnost rezervace sauny či hodiny jógy. Dále je zde půjčovna surfů a možnost využití surfařské školy přímo na místě. V okolí se nachází krásné procházky, jak je obvyklé na Lofotech. Pokud plánujete cestu v sezóně, doporučujeme rezervovat místo dopředu.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

PamátkaPláž

Sverd i fjell

Stavanger

JezeroPříroda

Gratjønn

Nodeland

VyhlídkaPřírodaZajímavé místo

Trollstigen

Rauma, Romsdalen

Pláž Skagsanden () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.