Instagram menu
Pláž Njervessanden - Spangereid, Agder Pláž Njervessanden - Spangereid, Agder Pláž Njervessanden - Spangereid, Agder
Ověřeno PlážPříroda
Otevírací doba

Celoročně

Časová náročnost

1 - 3 hodiny

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

Dedikované parkoviště

Njervessanden • Více
Občerstvení

Bez občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Nespecifikováno

Navštivte tuto krásnou pláž v okolí města Spangereid v jižním Norsku. Njervesanden není tolik turisticky známá, ale o to krásnější typická norská pláž s nádhernou přírodní scenérií, čistými břehy a osvěžujícími severními vodami. Pláž je obklopena nízkými skalami, borovicovými lesy a typickými norskými domky.

U pláže naleznete skvělé a nové bezplatné parkoviště, nová sociální zařízení s teplou vodou, venkovní sprchy, několik volejbalových a dětských hřišť, stejně jako kempingové posezení.

V okolí se dá pohodlně dostat například k Lindesnes majáku, který je jeden z nejkrásnějších a největších v regionu. Hezkou procházkou se dostanete do unikátní podmořské restaurace Under.

Doporučujeme si také užít večer při západu slunce přímo na pláži, která je skutečně nádherná a velká, a proto si každý najde svůj kousek soukromí.

Mapa a okolí

Parking

K dispozici je nové bezplatné asfaltové parkoviště přímo u pláže. Změstí se kolem 40 aut. Povolený vstup osobných automobilům no taky všem obytkám a to bez poplatku. U parkoviště je k dispozici toaleta s teplou vodou a venkovní sprcha.

Parkování Njervessanden

Spangereid, Norsko
Typ

Oficiální parkoviště

Placené

Ne

Parkování přes noc

Dovoleno

Omezení

žádné

Nové bezplatné asfaltové parkoviště přímo u pláže. Kapacita kolem 40 aut. Povolený vstup osobným automobilům no taky všem obytkám a to bez poplatku. U parkoviště je k dispozici toaleta s teplou vodou a venkovní sprcha.

Pozor: Dovoleno jenom parkování. Kempovací vybavení je možno umístit na pláž, nebo použít kempovací piknikové stoly v okolí.

Více informácí o tomhle místě naleznete na stránkách camperguru.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

PamátkaPříroda

Hå gamle prestegard

Håvegen 282, 4365 Nærbø, Norsko

PamátkaMěsto

Katedrála Vågan

Vågan, Nordland

PlážPříroda

Hoddevik

Hoddevik, Nordfjord

Pláž Njervessanden () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog například podrobnější průvodce destinacemi typu Island, Norsko či Madeira.