🇦🇹 Do Rakouska na prodloužený víkend? Objev krásná místa s naším itinerářem zdarma.

menu
Muzeum CR7 - Funchal Muzeum CR7 - Funchal Muzeum CR7 - Funchal
Ověřeno Zajímavé místo
Otevírací doba

Celoročně

pondělí až pátek 10-17 • Více
Časová náročnost

Méně než 1 hodina

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

Občerstvení

Nespecifikováno

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Nespecifikováno

Dron

Zákaz dronů

Muzeum CR7 je oblíbenou atrakcí ve Funchalu, která je věnována životu a kariéře Cristiana Ronalda, jednoho z nejlepších fotbalistů všech dob. Muzeum se nachází v centru Funchalu a nabízí širokou škálu exponátů, včetně Ronaldových osobních trofejí, dresů a dalších memorabilií. Návštěvníci si mohou muzeum prohlédnout vlastním tempem a seznámit se s mnoha zajímavostmi z Ronaldovy kariéry i osobního života, včetně jeho raných let na Madeiře, působení v Manchesteru United a jeho současného působení v Juventusu. Muzeum nabízí také interaktivní expozice, videa a fotografie, takže je zábavným a vzdělávacím zážitkem pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Mapa a okolí

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

PlážPřírodaVodopádVyhlídka

Rocha do Navio

Santana

Příroda

Monte Palace Madeira

Monte

Příroda

Miradouro Ilheus da Ribeira da Janela

Ribeira da Janela

Muzeum CR7 () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.