menu
Desenzano del Garda - Lago di Garda Desenzano del Garda - Lago di Garda Desenzano del Garda - Lago di Garda
Ověřeno PlážJezero
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

1 - 3 hodiny

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

Dedikované parkoviště

Občerstvení

K dispozici

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Nespecifikováno

Desenzano del Garda, okouzlující městečko na jihozápadním břehu Gardského jezera, láká návštěvníky živou atmosférou, historií a dechberoucími panoramatickými výhledy na zmíněné jezero a jeho okolí. Město se pyšní fascinující minulostí sahající až do doby bronzové, o čemž svědčí archeologické nálezy v Muzeu Desenzano. Projděte se po historickém centru a obdivujte památky jako katedrála Santa Maria Maddalena a věž San Martino, ze které se vám naskytne úchvatný výhled na jezero a okolní hory.

Desenzano del Garda nabízí pestrou škálu aktivit pro všechny typy cestovatelů. Relaxujte na pláži, užijte si vodní sporty na jezeře, vydejte se na výlet lodí nebo prozkoumejte okolní kopce. Město nabízí také nespočet dobrých restaurací či kaváren, z nichž velká část má krásný výhled právě na jezero.

Do Desenzana se dostanete jak autem, tak i pohodlně vlakem z Bergama.

Mapa a okolí

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

MěstoJezero

Bellagio

Como, Lombardie

MěstoPamátka

Noto

Syrakusy, Sicílie

JezeroPříroda

Laghi di Fusine

Tarvisio, Udine

Desenzano del Garda () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.