Instagram menu
Zpět na všechna místa Navštíveno (0)
Ověřeno MěstoPříroda
Fotografie: Martin Prokop (@lilcoln)
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

1 - 4 hodiny

Náročnost

Střední náročnost

Parkování

Ul. Karla Kryla

Občerstvení

Bez občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Zákaz dronů

Nedaleko pražské části Řeporyje najdeme přírodní rezervaci Dalejský profil, která kromě luk a lesů nabízí vcelku strmé vápencové skály i několik objektů spadající do kategorie „urbex“. Jde například o bývavý Trunečkův mlýn či vápenku, která za poslední roky výrazně zchátrala a nezachrání ji ani čerstvé graffiti.

Téměř celý Dalejský profil lemuje také cyklostezka, která v podstatě kopíruje vlakové koleje vedoucí jedním směrem do Berouna, tím druhým na pražský Smíchov. Možností, jak poznat Dalejský profil, máme hned několik.

Mapa a okolí

Další fotografie místa na Instagramu

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

Všechna místa
Příroda

Vlčí výběh Srní

Srní

MěstoZajímavé místo

Divoká Šárka

Divoká Šárka, Praha

MěstoVyhlídka

Nová vyhlídka Letenské sady

Letenská pláň, Praha

Dalejský profil (Praha) je jedním z míst a tipů na výlety po České republice, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Místa lze vyhledat podle názvu (např. , ), kraje (Hlavní město Praha) či typu místa - vyhlídka, zajímavé místo či město. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog například podrobnější průvodce výlety po ČR.