Instagram menu
Bývalá plynárna - Hřensko Bývalá plynárna - Hřensko
Ověřeno Památka
Otevírací doba

Časová náročnost

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

Občerstvení

K dispozici

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Zákaz dronů

V České republice bychom asi těžko hledali fotogeničtější plynárnu než tu v Hřensku. Dnes jde již o historický objekt bývalé plynárny, která byla i z bezpečnostních důvodů postavena mezi skalami v roce 1905. V roce 2004 pak byla přestavěna na penzion a restaurací. K dispozici jsou hned 4 pokoje, včetně možnosti ubytování ve věžičce plynárny.

Plynárna je hezky schovaná v podstatě v centru Hřenska, odkud můžete vyrazit i směr Edmundova soutěska či Pravčická brána.

Mapa a okolí

Další fotografie místa na Instagramu

Občerstvení

Restaurace uvnitř Staré plynárny má otevřeno celoročně, liší se pouze otevírací doba, která je v letních měsících o hodinu delší, a to do 22:00 (od 10:00). Aktuální informace najdete vždy na oficiálním webu.

Parkování

Zaparkovat můžete na menším parkovišti hned u plynárny, odkud je to k objektu jen několik kroků.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

PřírodaVyhlídka

Teplické skály

Teplice nad Metují

Příroda

Šindlov

Borová Lada

Příroda

Edmundova soutěska

Hřensko

Bývalá plynárna () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.