menu
Caldeirão do Inferno - Caldeirão do Inferno Caldeirão do Inferno - Caldeirão do Inferno Caldeirão do Inferno - Caldeirão do Inferno
Ověřeno Příroda
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

1 - 3 hodiny

Náročnost

Střední náročnost

Parkování

Dedikované parkoviště

Queimadas Parking Lot • Více
Občerstvení

Bez občerstvení

Děti

Nevhodné pro děti

Psi

Nevhodné pro psy

Dron

Caldeiro do Inferno navazuje na Caldeirao do Verde a jde o náročnější túru, pokud budete mít štěstí na počasí, odmění se vám krásnými výhledy. My jsme to štěstí neměli, protože byla mlha, pokud tak nebudete mít štěstí na počasí, klidně tuto část vynechejte. Na trase je několik menších vodopádů, včetně Caldeirao Verde.

Trasa je doporučovaná spíše zkušeným turistům, kteří chtějí trochu náročnější trasu. Místy se jde po úzkých cestičkách, kde je potřeba se vyhnout protijdoucím turistům, je tak třeba počítat s tím, že i když to vzdálenostně není dlouhá trasa, čas zabere. Rozhodně si s sebou zabalte pití a svačinu. 

Mapa a okolí

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

Příroda

Levada do Moinho

Ponta do Sol

Vyhlídka

Cabo Girão

Câmara de Lobos

Vyhlídka

Miradouro da Raposeira

Faja da Ovelha

Caldeirão do Inferno () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.