Instagram menu
The Mercado dos Lavradores - Funchal The Mercado dos Lavradores - Funchal
Ověřeno Město
Otevírací doba

Celoročně

pondělí až pátek 7-19, sobota 7-14 • Více
Časová náročnost

Méně než 1 hodina

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

Dedikované parkoviště

Občerstvení

K dispozici

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Nespecifikováno

Dron

Zákaz dronů

Farmářský trh je jednou z nejoblíbenějších turistických atrakcí ve Funchalu. Nabízí široký sortiment čerstvého ovoce, zeleniny, květin a místních řemeslných výrobků. Tržnice byla postavena ve 30. letech 20. století ve stylu art deco a je známá svou živou a barevnou atmosférou, na níž se prezentují nejlepší místní produkty, mořské plody, květiny a řemeslné výrobky z Madeiry.

Zajímavostí je, že trh má různé sekce, z nichž každá je věnována určitému druhu výrobků. Například rybí trh nabízí širokou škálu čerstvých ryb a místních mořských plodů, zatímco trh s ovocem a zeleninou představuje bohatou produkci ostrova, včetně exotického ovoce, jako je mučenka a cukrové jablko.

Mapa a okolí

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

PřírodaVyhlídka

Levada dos Balcões

Ribeiro Frio

Město

Funchal

Madeira

Příroda

Levada do Moinho

Ponta do Sol

The Mercado dos Lavradores () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog například podrobnější průvodce destinacemi typu Island, Norsko či Madeira.