menu
Porto Moniz - Porto Moniz Porto Moniz - Porto Moniz Porto Moniz - Porto Moniz
Ověřeno Město
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

Méně než 1 hodina

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

Občerstvení

K dispozici

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Možné létat s dronem

V Porto Moniz si můžete užít nádherný výhled na oceán a pobřeží. Oblast je známá svými přírodními bazény, které jsou ideální pro koupání a relaxaci. Můžete si zde také vychutnat čerstvé ryby a mořské plody v některé z místních restaurací a ochutnat místní víno. V okolí se nachází také mnoho turistických tras, kde si můžete prohlédnout krásnou přírodu a panoramata. V oblasti bývá často velmi větrno. 

Jsou tu dva přírodní bazény, do jednoho je vstup zdarma a druhý je placený. My jsme z důvodu počasí stihli jen ten zdarma a určitě za to stojí. Vemte si s sebou plavky, pantofle, ručník a dávejte pozor, řasy na dně dost kloužou. 

Mapa a okolí

Parkování

V Porto Moniz je několik placených i neplacených parkovišť. My parkovali přímo u přírodních bazénů, kde se dalo platit v automatu pouze v hotovosti.

Létání s dronem

Vyloženě zákaz v oblasti není a viděli jsme mraky fotografií fotogenických bazénků právě z dronu, nicméně téměř uprostřed města se nachází heliport, který může být pro létání s dronem pravděpodobně jedinou překážkou.

 

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

PřírodaVyhlídka

Ribeira de Inferno

Sao Vicente

Příroda

Monte Palace Madeira

Monte

MěstoPamátkaPříroda

São Vicente

São Vicente

Porto Moniz () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.