menu
Bukkekjerka - Børra, Andøya Bukkekjerka - Børra, Andøya Bukkekjerka - Børra, Andøya
Ověřeno VyhlídkaZajímavé místo
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

Méně než 1 hodina

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

Dedikované parkoviště

Bukkekjerka • Více
Občerstvení

Bez občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Nespecifikováno

Bukkekjerka je malebné odpočívadlo s úchvatnými výhledy, které se stalo oblíbeným místem mnoha cestovatelů a určite stojí za pozornost.

Oblast je obzvlášť známá pro své nádherné západy slunce. Barvy oblohy, které se mění od teplých oranžových tónů po hluboké purpurové odstíny, vytvářející kontrast s drsným a skalnatým prostředím okolní krajiny. Mnoho návštěvníků sem přichází právě na focení západu, nebo východu slunce.

Bukkekjerka je moderní odpočívadlo s designovými toaletami s průhledným sklem a výhledem na ovce a moře, což z něj činí ideální zastávku pro cestovatele, kteří projíždějí touto částí Norska. K dispozici je také pikniková oblast a malý park, což je ideální pro rodiny s dětmi. Okolí nabízí krátkou procházku k majáku, která vede skrz nedotčenou přírodu a nabízí panoramatické výhledy na moře a okolní krajinu. Cesta je dobře udržovaná a vhodná pro všechny věkové skupiny, což z ní dělá skvělou volbu pro krátký výlet.

Toto místo je také součástí jedné z mnoha scénických cest v Norsku, což znamená, že cesta k němu je stejně působivá jako samotné místo. Projíždění tímto úsekem je zážitkem, který kombinuje krásu silnice s majestátností přírody. Pokud máte k dispozici kolo, vytáhněte ho a užijte si krátký úsek po silnici i na něm.

Mapa a okolí

Parkování

Parkování hned na místě pro přibližně 20 aut. Parkování je k dispozici i pro obytky a ani delší vozy by neměli mít problém.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

MěstoPřírodaZajímavé místo

Nusfjord

Flakstad, Nordland

AtrakceZajímavé místo

Lofotakvariet

Kabelvåg, Nordland

PlážPříroda

Pláž Silsanden

Vågan, Nordland

Bukkekjerka () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.