menu
Bellagio - Como, Lombardie Bellagio - Como, Lombardie Bellagio - Como, Lombardie
Ověřeno MěstoJezero
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

1 - 3 hodiny

Náročnost

Střední náročnost

Parkování

V okolí

Občerstvení

K dispozici

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Nespecifikováno

Bellagio je považováno za jedno z nejkrásnějších městeček na břehu jezera Como a často je nazýváno „perla jezera“. Toto malebné město je situováno na samém rozcestí tří ramen jezera Como, což mu dodává výjimečný výhled na okolní vody a hory.

K hlavním atrakcím patří jeho nádherné zahrady, jako jsou ty v Villa Serbelloni a Villa Melzi, které jsou otevřené pro veřejnost a nabízejí úchvatné pohledy na jezero a okolní krajinu. Historické centrum Bellagia s úzkými, kamenem dlážděnými uličkami a stylovými budovami je ideální pro odpolední procházku.

Bellagio je také známé svými elegantními butiky, které prodávají vše od místního umění a ručních výrobků až po vysokou módu. Nechybí zde ani prvotřídní restaurace, které servírují lokální lombardské speciality a nabízejí výhledy na jezero.

Do Bellagia se snadno dostanete lodí, které pravidelně vyplouvají z různých míst jezera, včetně města Como. Plavba lodí nabízí nejen pohodlný způsob dopravy, ale také nezapomenutelný zážitek z cesty, kdy můžete obdivovat krásy jezera z ptačí perspektivy.

Mapa a okolí

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

Příroda

Sella Ronda

Alto Adige

MěstoPamátka

Verona

Benátsko, Itálie

JezeroPříroda

Lago di Limides

Belluno, Benátsko

Bellagio () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.