Instagram menu
Arco - Lago di Garda Arco - Lago di Garda Arco - Lago di Garda
Ověřeno Město
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

Více jak 3 hodiny

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

Dedikované parkoviště

Parkovat lze na veřejném parkovišti nebo u vašeho ubytování • Více
Občerstvení

K dispozici

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Nespecifikováno

Nedaleko italského jezera Garda se skrývá jedno z nejokouzlujících městeček – Arco. Tohle malebné městečko je především base campem pro všechny horaly a horolezce. V okolí je spousta ferrat a tras na túry. Přímo ve městě je lezecká stěna. Pro milovníky silniční cyklistiky se z Arco do Riva del Garda dostanete po perfektní cyklostezce stranou od automobilové dopravy podél vody. Po cestě potkáte několik bister, kde se můžete osvěžit nebo nabrat síly ve formě Tiramisu. Cyklostezku využívají i pěší, běžci a jezdí se tu i na inlinech. Na druhou stranu je trasa ještě delší. Pokud se vydáte směrem od Riva del Garda, doporučujeme zastávku v Bike & Wine – občerstvení mezi vinicemi.

V Arco najdete spoustu krásných ubytování. Můžeme doporučit vyzkoušené apartmány Casa Dei Maestri a nebo nádherný menší hotel Arcolive s výhledem na Lago di Garda a domácím oliváčem, který si můžete odvézt jako suvenýr. Moc milí byli také ve Villa Italia a velmi dobře vypadá také bývalý klášter Monastero Arx Vivendi.

V Arco najdete spoustu skvělých restaurací i malých kavárniček. O letnách prázdninách můžete mít problém najít místo nebo volné kolo v půjčovně, proto doporučujeme tyhle věci předem rezervovat. Arco je skvělou destinací pro aktivní dovolenou okořeněnou skvělým vínem, výborným jídlem a kouzlem historických uliček.

Mapa a okolí

Bike & Wine

Dro, Itálie
Typ

Bistro

Cenová kategorie

Občerstvení mezi vinicemi. Odložte kolo, najděte si svůj spot pod vinnou révou a pochutnejte si na místních těstovinách, zapečených ciabattách a panini a především vynikajícím house wine.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

Památka

Santa Maria del Fiore

Florencie, Toskánsko

MěstoPamátka

Bergamo

Bergamo, Lombardie

MěstoVyhlídka

Corniglia

Ligurie, La Spezia

Arco () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.