Instagram menu
Zpět na všechna místa Navštíveno (0)
Ověřeno PřírodaZajímavé místo
Otevírací doba

Závislé na sezóně

80 - 120 Kč • Více
Časová náročnost

1 hodina

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

Placené, přímo u skal

150 Kč/den • Více
Občerstvení

Občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Zákaz dronů

Adršpašské jezero / pískovna se nachází v oblasti Adršpašských skal a najdete jej ihned při vstupu do skalního města, kdy se vám na obzoru otevře krásný výhled na celé jezero s průzračnou vodou. Kolem jezera je menší okruh, který vám nezabere více jak hodinu.

Kromě návštěvy jezera doporučujeme i hlavní okruh mezi skalami, který rozhodně stojí za návštěvu. To samé platí i pro sousední Teplické skály.

Mapa a okolí

Další fotografie místa na Instagramu

Otevírací doba a vstupné

Adršpašské skály jsou otevřené celoročně, otevírací doba se však liší dle sezóny. Ta hlavní je od 1. 4 do 31. 10. (otevřeno od 8:00 do 18:00), vedlejší pak od 1. 11. do 31. 3. Vstupné v hlavní sezóně činí 120 Kč za každého dospělého, ve vedlejší je pak snížena na 80 Kč. Další a vždy aktuální ceny najdete na oficiální stránce skal.

Parkování

Jen zhruba 2 minuty od vstupu do skal se nachází rozsáhlé placené parkoviště, na kterém vyjde celodenní stání na 150 Kč.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

Všechna místa
Vyhlídka

Drážďanská vyhlídka

Jílové

Příroda

Praha

Brdy

VyhlídkaZajímavé místo

Malá Skála

Malá Skála

Adršpašské jezero (Adršpach) je jedním z míst a tipů na výlety po České republice, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Místa lze vyhledat podle názvu (např. , ), kraje (Královéhradecký kraj) či typu místa - vyhlídka, zajímavé místo či město. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog například podrobnější průvodce výlety po ČR.