menu
Adršpašské jezero - Adršpach Adršpašské jezero - Adršpach
Ověřeno PřírodaZajímavé místo
Otevírací doba

80 - 120 Kč • Více
Časová náročnost

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

150 Kč/den • Více
Občerstvení

K dispozici

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Zákaz dronů

Adršpašské jezero / pískovna se nachází v oblasti Adršpašských skal a najdete jej ihned při vstupu do skalního města, kdy se vám na obzoru otevře krásný výhled na celé jezero s průzračnou vodou. Kolem jezera je menší okruh, který vám nezabere více jak hodinu.

Kromě návštěvy jezera doporučujeme i hlavní okruh mezi skalami, který rozhodně stojí za návštěvu. To samé platí i pro sousední Teplické skály.

Mapa a okolí

Další fotografie místa na Instagramu

Otevírací doba a vstupné

Adršpašské skály jsou otevřené celoročně, otevírací doba se však liší dle sezóny. Ta hlavní je od 1. 4 do 31. 10. (otevřeno od 8:00 do 18:00), vedlejší pak od 1. 11. do 31. 3. Vstupné v hlavní sezóně činí 120 Kč za každého dospělého, ve vedlejší je pak snížena na 80 Kč. Další a vždy aktuální ceny najdete na oficiální stránce skal.

Parkování

Jen zhruba 2 minuty od vstupu do skal se nachází rozsáhlé placené parkoviště, na kterém vyjde celodenní stání na 150 Kč.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

Památka

Bývalá plynárna

Hřensko

Památka

Větrný mlýn Příčovy

Příčovy

PřírodaVyhlídka

Vyhlídka Paličník

Bílý Potok

Adršpašské jezero () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.