🇦🇹 Do Rakouska na prodloužený víkend? Objev krásná místa s naším itinerářem zdarma.

menu
Národní muzeum Skotska - Edinburgh Národní muzeum Skotska - Edinburgh Národní muzeum Skotska - Edinburgh
Ověřeno MěstoPamátka
Otevírací doba

Celoročně

10:00 - 17:00 • Více
Časová náročnost

1 - 3 hodiny

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

Nespecifikováno

Občerstvení

K dispozici

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Nevhodné pro psy

Dron

Zákaz dronů

V Edinburghu se nachází Národní muzeum, které určitě stojí za návštěvu. Samotná budova je velmi pěkná a expozice jsou také moc zajímavé. Najdete tu expozice se zvířaty, s technickým zaměřením – například auta Formule 1, a dále pak samozřejmě historické expozice. Lze tu jednoduše zapomenout na čas a procházením mnoha pater strávit i několik hodin. Návštěvu nedoporučujeme jen milovníkům historie, techniky či přírody, ale i všem, kteří si chtějí svou návštěvu Edinburghu obohatit či se za deštivých dnů někde schovat.

Za návštěvu stojí také moc pěkné balkónky hned u vstupu do hlavní části, kde si můžete udělat pěknou fotku. Najdete tu i kavárnu, kde si můžete dát něco k pití nebo se naobědvat. Vstupné je zdarma.

Mapa a okolí

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

VyhlídkaMěsto

Vyhlídka The Vennel

Edinburgh

Zajímavé místoMěsto

Royal Mile

Edinburgh

PamátkaMěstoZajímavé místo

Edinburský hrad

Edinburgh

Národní muzeum Skotska () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.