menu
Miradouro da Santinha - Porto Moniz Miradouro da Santinha - Porto Moniz
Ověřeno Vyhlídka
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

Méně než 1 hodina

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

Občerstvení

Bez občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Možné létat s dronem

Miradouro da Santinha je vyhlídka nacházející se na jižním pobřeží Madeiry nedaleko města Camara de Lobos. Z tohoto místa je krásný panoramatický výhled na Atlantický oceán a členité pobřeží Madeiry. Vyhlídka je pojmenována podle malé kaple Nossa Senhora da Conceicao da Santinha, která se nachází nedaleko. Je to oblíbené místo turistů i místních obyvatel, odkud se naskýtá úchvatný výhled, a areál je obklopen krásnými zahradami s lavičkami a piknikovými stoly. Miradouro da Santinha rozhodně stojí za návštěvu každému, kdo chce poznat přírodní krásy Madeiry.

Mapa a okolí

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

PlážPřírodaVodopádVyhlídka

Rocha do Navio

Santana

Příroda

Caldeirão Verde

Levada do Caldeirão Verde

Vyhlídka

Pico do Arieiro

Pico do Arieiro

Miradouro da Santinha () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.