🇦🇹 Do Rakouska na prodloužený víkend? Objev krásná místa s naším itinerářem zdarma.

menu
Djupfjordbrua - Moskenesøya Djupfjordbrua - Moskenesøya Djupfjordbrua - Moskenesøya
Ověřeno Zajímavé místoPřírodaVyhlídka
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

Méně než 1 hodina

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

V okolí

Občerstvení

Bez občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Nespecifikováno

Djupfjordbrua, známý také jako Djupfjordský most, je důležitým stavebním dílem v oblasti Lofot v Norsku. Nachází se v západní části Lofotských ostrovů a spojuje dvě části ostrova Moskenesøya. Tento most se pyšní tím, že spojuje severní a jižní část ostrova, což umožňuje snadný tranzit mezi oběma částmi.

Djupfjordbrua je situován stranou od hlavního turistického ruchu, ale je stále snadno dostupný pro ty, kteří chtějí prozkoumat méně známé částí Lofot. Z mostu je nádherný výhled na fjord a okolní horskou krajinu. Pokud cestujete v směru do Reine, tak před samotným mostem naleznete parkoviště Steffenakken, kde můžete zastavit a most si pak projít a vychutnat pěšky.

Most je vzdálen pouhých několik kilometrů od populárního městečka Reine a je ještě blíž k velmi známé vyhlídky Reinebringen, což činí Djupfjordbrua ideálním místem pro krátkou zastávku nebo fotografování během cesty po Lofotech.

Mapa a okolí

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

VyhlídkaPřírodaZajímavé místo

Trollstigen

Rauma, Romsdalen

Město

Åndalsnes

Rauma, Møre og Romsdal

PřírodaJezeroVodopád

Flotane

Aurlandsfjellet

Djupfjordbrua () je jedním z míst a tipů na výlety, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog, podrobné průvodce destinacemi, například Island, Norsko či Madeira.