Instagram menu
Zpět na všechna místa Navštíveno (0)
Ověřeno Příroda
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

2 hodiny

Náročnost

Nízká náročnost

Parkování

Smědava

100 Kč/den • Více
Občerstvení

Bez občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Zákaz dronů

Černá Smědá je menší jezírko nedaleko Smědavy, na které můžete narazit například cestou na nejvyšší horu Jizerských hor, Smrk, případně cestou na vyhlídku Paličník. Jde o jezírko, kterým protéká stejnojmenný potok a které slouží zejména jako turistická křižovatka, a to i v zimních měsících pro běžkaře.

Jezírko jako takové za návštěvu úplně nestojí, je však velmi pěknou zastávkou na cestách po okolí.

Mapa a okolí

Další fotografie místa na Instagramu

Parkování

K Černé Smědé se dostanete po zelené turistické stezce z chaty Smědava, kde se můžete nejen dobře najíst, ale také zaparkovat za 100 Kč na celý den.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

Všechna místa
PřírodaVyhlídka

Alšova vyhlídka

Únětice

VyhlídkaZajímavé místo

Malá Skála

Malá Skála

PřírodaVyhlídkaZajímavé místo

Prachovské skály

Prachov

Černá Smědá (Bílý Potok) je jedním z míst a tipů na výlety po České republice, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Místa lze vyhledat podle názvu (např. , ), kraje (Liberecký kraj) či typu místa - vyhlídka, zajímavé místo či město. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog například podrobnější průvodce výlety po ČR.