Instagram menu
Zpět na všechna místa Navštíveno (0)
Ověřeno VyhlídkaZajímavé místo
Otevírací doba

Neustále otevřeno

Časová náročnost

4 hodiny

Náročnost

Vysoká náročnost

Parkování

Pec pod Sněžkou

Placené • Více
Občerstvení

Občerstvení

Děti

Vhodné pro děti

Psi

Vhodné pro psy

Dron

Zákaz dronů

Nejvyšší horu České republiky asi netřeba představovat. A i proto právě Sněžka nesmí v našem přehledu zajímavých míst chybět. Hora o výšce 1603 metrů nad mořem je častým turistickým cílem – a není divu. Sněžka totiž nabízí skvělé výhledy v podstatě na celé Krkonoše (ať už české, tak i Polské), výzvu v podobě výšlapu i mnoho zajímavých míst a tras v okolí.

Pokud byste se na Sněžku chtěli podívat bez výšlapu, díky lanovce přes Růžovou horu je možné – doporučujeme si však vždy předem ověřit, zda je lanovka v provozu. Sem tam se totiž stane, že je kvůli horším povětrnostním podmínkám mimo provoz.

Mapa a okolí

Další fotografie místa na Instagramu

Parkování

Možností na zaparkování je v Peci pod Sněžkou hned několik, doporučit můžeme například to u Pecr Deep, odkud je to jen kousek na turistickou stezku vedoucí přes Růžohorky. V každém případě však počítejte spíše s placeným parkoviště od 100 Kč na den.

Máte k místu doplňující informace?

Našli jste chybu nebo máte k místu doplňující informace? Dejte nám prosím vědět na e-mail mista@trvl.cz. Za každou připomínku jsme vděční.

Další místa

Všechna místa
PamátkaZajímavé místo

Sychrovský viadukt

Sychrov

MěstoZajímavé místo

Divoká Šárka

Divoká Šárka, Praha

MěstoPamátka

Chrám sv. Barbory

Barborská, Kutná Hora

Sněžka (Pec pod Sněžkou) je jedním z míst a tipů na výlety po České republice, které TRVL.cz nabízí. V detailu místa jako je toto se dozvíte základní informace, jako otevírací doba, náročnost terénu či naše hodnocení místa. Místa lze vyhledat podle názvu (např. , ), kraje (Královéhradecký kraj) či typu místa - vyhlídka, zajímavé místo či město. Kromě míst trvl.cz nabízí i blog například podrobnější průvodce výlety po ČR.